IV. Váci Egyházmegyei Találkozó

Egyházközségünkből – külön busszal – 46-an vettünk részt IV. Váci Egyházmegyei Találkozón. Nehéz volt a választás a sok színes programból, ami egyidőben több helyszínen zajlott.

A IV. váci egyházmegyei találkozón jártunk

A IV. váci egyházmegyei találkozón jártunk

Ezek közül néhány: a család-csoport több tagja a Fehérek templomában tartott előadásokon vett részt, amíg a gyermekek részére játszóház, és színielőadás volt. A Galamb utcai „kávézó”-ban Dr. Varga Lajos segédpüspökkel beszélgetett Bokros Levente atya – a vendégek bevonásával – a megújuló Egyházmegyéről. A Barátok templomában orgonahangversenyen, majd Biblia-körök és lelkiségi mozgalmak rövid tanúságtételén vehettünk részt. Voltak közülünk az énekkarok találkozóján, és az Egyházmegyei Múzeumban is.