IV. Váci Egyházmegyei Találkozó

2008. december 08. hétfő - 11:15 Írta: lauer

Egyházközségünkből – külön busszal – 46-an vettünk részt IV. Váci Egyházmegyei Találkozón. Nehéz volt a választás a sok színes programból, ami egyidőben több helyszínen zajlott.

A IV. váci egyházmegyei találkozón jártunk

A IV. váci egyházmegyei találkozón jártunk

Ezek közül néhány: a család-csoport több tagja a Fehérek templomában tartott előadásokon vett részt, amíg a gyermekek részére játszóház, és színielőadás volt. A Galamb utcai „kávézó”-ban Dr. Varga Lajos segédpüspökkel beszélgetett Bokros Levente atya – a vendégek bevonásával – a megújuló Egyházmegyéről. A Barátok templomában orgonahangversenyen, majd Biblia-körök és lelkiségi mozgalmak rövid tanúságtételén vehettünk részt. Voltak közülünk az énekkarok találkozóján, és az Egyházmegyei Múzeumban is.

Kategória: Egyházmegye, Események


(hozzászólás letiltva).

Kattintson a nagyításhozKapcsolat Kerepesi Szent Anna Plébánia

Cím: 2144 Kerepes, Szabadság út 246.
Tel/Fax: 06 (28) 560-370
E-mail: frajna PONT andras <kukac> vaciegyhazmegye PONT hu

Látogatók száma 2009. június 5-óta