A plébániánkról jelentjük …

A freskó

A diadalív freskója

Elkészült a templom belső festése. Tarr György restaurátor művész úr tájékoztatta a kedves híveket a munkálatok folyamatáról, a  festéssel kapcsolatos észrevételeiről. Kiemelte a szentély fölötti diadalív szépségét, technikai megoldását, mely Takács István festőművészt, a freskó alkotóját dicséri. A belső festés 2,9 millió Forintba került. Rábai Lajos és Rábai Csaba mesterek nyolc új padot készítettek a kórusra borovi fenyőből, melyre 1,2 millió Forintot fizettünk. Az összes padra új párnák kerülnek. Az anyagár (szövet és szivacs) 134 000 Ft., a varrás  Paulovics Mihály felajánlása. Hálás köszönet mindazoknak, akik munkájukkal vagy anyagi támogatásukkal hozzájárultak a felújításokhoz.

Folytatódik a történelmi előadás sorozat a plébánia közösségi termében.
Kísérjük figyelemmel a templomi hirdetésben közölt időpontot.

Július 18-22 között hittanos- és ministránstábor lesz Pilismaróton.

Július 31-én  tartjuk a Szent Anna templom Búcsú-ünnepét.

A Családról a Család évében címmel kiállítást rendezett Szederkényi Borbála tanító és Nagyné Szauzer Ildikó hitoktató (a Széchenyi iskola pedagógusai), mely a plébánián volt megtekinthető júniusban minden vasárnap a szentmisék után.

Frajna András plébános