100 éves templomunk

Batta György felvidéki magyar költő

Október hónappal kezdetét vette egyházközségünkben a jubileumi év a Szent Anna templom fennállásának 100. évfordulója alkalmából. 2012 októberéig minden hónapban szeretnénk egy-egy kiemelkedő programmal ünnepelni.

A jubileumi év megnyitásaként az első meghívott vendég – a Magyarok Nagyasszonya ünnephez kapcsolódóan – október 9-én Batta György felvidéki magyar költő, író, műfordító, újságíró, publicista, színműíró.

Október 29-én, szombaton, Budapesti városnézés panorámás külön busszal, idegenvezetővel.

November 13-án, vasárnap, a 8 órai szentmise görög katolikus szertartású lesz, melyet Dr. Sivádó János gk. paróchus mutat be.

December 11-én, vasárnap, a 18 órai szentmise után 18.30-tól Pitti Katalin operaénekesnő ad műsort  a templomban. Orgonán kíséri Virágh András Cziffra-díjas orgonaművész.

December 16. 17. 18.  Dr. Diós István adventi lelkigyakorlata a templomban

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük