„AZ ÉN TEMPLOMOM” – RAJZ ÉS FOTÓPÁLYÁZAT

KÉSZÜLJÖN EGYHÁZMEGYÉNK MINDEN TEMPLOMÁRÓL EGY KÉP!

A Váci Egyházmegye 2019-ben gr. Csáky Károly Emmánuel és Hanauer Árpád István püspök 100 éves jubileumát ünnepli. A püspöki jubileum kapcsán a Váci Egyházmegye és a Váci Egyházmegyei Könyvtár rajzpályázatot hirdet „AZ Én Templomom” címmel.

A pályázat célja, hogy ráirányítsa a figyelmet Isten kőből épült hajlékára, miként egykor a két főpásztor is különös figyelmet fordított Isten házának szépítésére, élő közösségek építésére, hogy méltó lakhelye legyen az Oltáriszentségben köztünk élő Jézus Krisztusnak.

Pályázók köre:
A Váci Egyházmegye hittanos diákjai számára indított verseny.

Beküldési határidő: 2019. szeptember 27 péntek.

Beküldési cím: Váci Egyházmegyei Könyvtár 2600 Vác, Migazzi tér 2. 

E-mail: konyvtar@vaciegyhazmegye.hu