Évközi 5. Vasárnap

2020. február 9.

A BETEGEK VILÁGNAPJA ALKALMÁBÓL
A MAI SZENTMISÉKEN FELVEHETIK A BETEGEK SZENTSÉGÉT IDŐS, VAGY BETEG TESTVÉREINK, A MEGFELELŐ FELKÉSZÜLTSÉG ESETÉN, SZENTSÉGI ÁLLAPOTBAN!

A MAI SZENTMISÉK VÉGÉN MÉG LEHET BALÁZS-ÁLDÁSBAN RÉSZESÜLNI.

A HÉT LITURGIÁJA:

HÉTFŐ: SZENT SKOLASZTIKA SZŰZ EMLÉKNAPJA

KEDD: A LOURDES-I BOLDOGSÁGOS SZŰZ MÁRIA EMLÉKNAPJA (BETEGEK VILÁGNAPJA)

​PÉNTEK: SZENT CIRILL SZERZETES ÉS SZENT METÓD PÜSPÖK, EURÓPA TÁRSVÉDŐ-  SZENTJEINEK ÜNNEPE

A KÖVETKEZŐ SZOMBATON FEBRUÁR 15-ÉN OTTHON VÉGZETT 24 ÓRÁS ENGESZTELŐ NAPUNK LESZ. A REGGELI SZENTMISE UTÁN RÓZSAFÜZÉRT
IMÁDKOZUNK AZ IMANAP BEVEZETÉSEKÉNT. KÉREM A KEDVES HÍVEKET, MARADJANAK ITT EZEN, ÉS A KIHELYEZETT LAP
SZERINT KAPCSOLÓDJANAK A NAP IMAÓRÁIHOZ!

A BÉRMÁLKOZÁSRA KÉSZÜLŐKNEK FEBRUÁR 15-ÉN LESZHITTANÓRA.

A SZENT IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA FELHÍVÁSA A HIRDETŐTÁBLÁN OLVASHATÓ.

Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra a Kárpát-medencéből és világ minden tájáról várunk zarándokokat. Sokak számára akkor válik lehetségessé a részvétel, ha tudunk nekik szállást biztosítani. Ezért arra kérjük a kedves híveket, hogy legyenek vendéglátóik a Kongresszusra érkezőknek az egész hétre, vagy csak néhány napra, különös tekintettel a szept. 18-20-i hétvégére, amikorra a legtöbb résztvevő várható. A sekrestyében kérhetnek egy szállásbejelentő lapot, amely mintául szolgál, de kérjük, hogy a lapon szereplő internetes oldalon jelentkezzenek a szállásadók legkésőbb március 13-ig. Akiknek nehézséget okoz az internetes jelentkezés, azok a nyomtatott jelentkezési lapot töltsék ki, és hozzák vissza legkésőbb március 1-ig. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.

Akik februárban adják be adóbevallásukat, gondoljanak rá, hogy a személyi jövedelemadó, egyháznak ajánlható 1%-át felajánlják a katolikus egyházunknak.
Az alapítványok részére adható második 1%, felajánlható egyházközségünk javára is.
Ennek megnevezése„Kerepesi Katolikus Közösségért Alapítvány”.
A rendelkező nyilatkozatokat a kedves hívek az újságos asztalon találják.

A SZENTMISÉK RENDJE FEBRUÁR 9 FEBRR 16.

ÉVKÖZI 5. VASÁRNAP
február 9.

9.00: +JÓZSEF ÉS +JULIANNA

11.00:AZ OPOCZKY CSALÁD +TAGJAI ÉS A MOLNÁR CSALÁD ÖSSZES +TAGJAI

18.00: +RUZSAI PÁL, +SZÜLEI ÉS ÖSSZES +HOZZÁTARTOZÓ

HÉTFŐ:6.15: HÁLÁBÓL ÉS KÉRÉSÜL SZŰZ MÁRIA TISZTELETÉRE

KEDD:6.15: +KATALIN ÉDESANYA ÉS FÉRJE +JÓZSEF

SZERDA:6.15: HÁLÁBÓL SZÜLETÉSNAPON ÉS ÉLŐ CSALÁDTAGOKÉRT

CSÜTÖRT.18.00: A 24 ÓRÁS ENGESZTELŐ SZENTSÉGIMÁDÁST VÉGZŐKÉRT

ÉS AZ IMÁT KÉRŐKÉRT

PÉNTEK: 6.15: +MOLNÁR JÓZSEF, +MOLNÁR JÓZSEFNÉ ÉS

MOLNÁR CSALÁD +TAGJAI

SZOMBAT:6.15: +NÉCZIN ANDRÁS 13. ÉVF.

—————————————————————————–————————————————–

ÉVKÖZI 6VASÁRNAP