Hitoktatói lelkigyakorlat

2009. július 01. szerda - 12:22 Írta: lauer

Beer Miklós püspök atyaJúnius 22-25-ig volt Máriabesnyőn a Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Házban a Váci Egyházmegye hitoktatóinak lelkigyakorlata mintegy 70 fő részvételével. (Kerepesről Lipp Csabáné és Sohan Andrásné vettek részt.)

Csoportkép a résztvevőkről

A négy nap során Bokros Levente és Gáspár István atyák tartottak előadásokat, és adtak szempontokat az egyéni elmélkedéshez. Nagy hangsúlyt kaptak a  kiscsoportos foglalkozások, ahol sok érdekes, – munkánkat segítő – gyakorlati feladatot végeztünk.

Paszternák Tamás újmisés áldást ad

Részünk volt Paszternák Tamás újmisés atya áldásában is. A záró szentmisét Dr. Beer Miklós Püspök atya mutatta be.

Elfogadni magunkat

A lelki töltekezésen és szakmai képzésen túl, ez a pár nap lehetőséget nyújtott arra is, hogy tapasztalatot cseréljünk és megosszuk egymással a hitoktatásban szerzett örömeinket, vagy problémánikat.

Teleki Pál sírja

Mariann

Kategória: Egyházmegye, Események, Hitoktatás - lelkiség, Köszösségek

(hozzászólás letiltva).

Kattintson a nagyításhozKapcsolat Kerepesi Szent Anna Plébánia

Cím: 2144 Kerepes, Szabadság út 246.
Tel/Fax: 06 (28) 560-370
E-mail: frajna PONT andras <kukac> vaciegyhazmegye PONT hu