lauer bejegyzései

Baba – Mama klub a plébánián

Baba-mama klub

Katolikus baba-mama klub indul, ahová várjuk a kisgyermekes anyukákat, heti egy alkalommal, csütörtökönként délelőtt.

A klub célja, hogy az anyukáknak segítséget
és lelki támaszt nyújtson,

hitéleti és életvezetési közösséggé váljon.

A találkozók helyszíne a kerepesi plébánia emeleti terme. Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Meghívó gyémántmisére

“Te pap vagy mindörökké Melkizedek rendje szerint” (Zsolt 109)

Szeretettel meghívom a kistarcsai Rózsafüzér Királynője-templomba a 2014. június 29-én 10.30-kor kezdődő gyémántmisémre.

Álld meg Uram mindazokat, akik oltárodhoz segítettek!

Cím: Somlai József, 2143 Kistarcsa, Széchenyi u. 13.

Gyógyító imadélután

Elizeus közösség

Szeretettel hívjuk minden kedves testvérünket, akik szeretnék komolyabban venni Jézust az életükben, és meg akarják újítani a kapcsolatukat az Úrral, egy evangelizációs délutánra, amely pünkösd közeli lélekáradás.

Ez az alkalom lehetőséget kínál arra, hogy lélekben gazdagodjunk!

Jézus Téged is hív és vár, mondj IGEN-t a hívására! Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Aranymise meghívó

Szeretettel hívjuk és várjuk a gyönyörűen megújult 100 éves kerepesi templomba FRAJNA András esperes-plébános atya aranymiséjére, melyet 2013. június 23-án, reggel 8 órakor mutat be a templomban.

Frajna András

Imádkozzunk a jubiláns plébános atyáért! A jó Isten adjon neki még sok-sok erőt, kitartást és szeretetet!

Élő rózsafüzér zarándoklat 2013

Kedves Testvérek!
A hit évében is: „Keljünk útra Krisztussal!”

Mindnyájunknak szüksége van a kegyelem erejére, a megbocsátásra, lelki megújulásra. Imádkozni jó és szükséges családjainkért, lakóhelyünkért, hazánkért is. Erre különösen jó alkalom a zarándoklat.

Élő rózsafüzér zarándoklat

Egy kattintás ide a folytatáshoz….