Egyházközségi majális

2010
Egyházközségi majális

Pünkösdhétfőn a Royal Station – Sport-, Szabadidő-és Egészség Központ mögötti területen tartottuk az idei egyházközségi majálist. A résztvevőket sok játék, vetélkedő várta; akadály-verseny, sorverseny, lufi fújás, kötélhúzás, “mindent, vagy semmit” hittanos csapat-vetélkedő, röplabda és a nap végén a tombola sorsolás.

Ezúttal sem maradt el a hagyományos paprikás krumpli főzés, és családok közül szinte mindenki hozzájárult a vendéglátáshoz egy kis házi süteménnyel, hogy örömet szerezzen a társaságnak.

Az együtt töltött szép nap sok lehetőséget adott, mivel a régi és új résztvevők ismerkedtek és beszélgettek egymással.

Reméljük, hogy az évek során, – a megélt élmények alapján – egyre többen jönnek, és érzik szívügyüknek, hogy részt vegyenek ezen az egyházközségi programon, ami előbbre viszi az igazi közösségi életet.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..