2020. október 18.

Ma van a Missziók vasárnapja. Mindannyiunknak van missziós feladata: tanúságot tenni a hitünkről, a reményünkről és a szeretetről,mellyel Isten szeret bennünket. Ez a mi legfőbb küldetésünk.

A MAI SZENTMISÉKEN ORSZÁGOS GYŰJTÉS VAN A MISSZIÓK JAVÁRA.

Október 24-én szombaton, 24 órás engesztelő napunk lesz. Az imaórákat otthon végezzük. Csatlakozzunk minél többen az imádkozókhoz a kihelyezett lap szerint!

Vegyük figyelembe, hogy október 25-én, jövő vasárnap hajnalban 3.00 óráról 2.00 órára kell visszaállítani az órát!

A Kerepesi Egyházközség a TAKARÉKBANK Zrt.-nél új bankszámlát nyitott. Ennek számlaszámát a hirdetőtáblán találják a kedves hívek. Az átfutási idő miatt 2020. decemberig még érvényben van a Budapest Banknál vezetett számla is, de kérjük, hogy akik eddig a Budapest Banknál adtak megbízást átutalásra, szüntessék meg! Január 1-től kizárólag TAKARÉKBANKszámlájára lehet befizetni, illetve átutalni az egyházközség részére.

Az új sírkőszentelések kérelmét minél előbb kérem bejelenteni!

A SZENTMISÉK RENDJE OKT. 18.  OKT. 25

ÉVKÖZI 29. VASÁRNAP – Missziók vasárnapja
október 18.

9.00: +BUTI ISTVÁNNÉ, +SZÜLŐK, +CSALÁDTAGOK ÉS ÖSSZES +HOZZÁTARTOZÓ

11.00: …………………………………….

HÉTFŐ:18.00: +BERTA JÓZSEF, NEJE +BRANCS JULIANNA, GYERMEKEIK +JULIANNA ÉS +ANNA ÉS ÖSSZES +HOZZÁTARTOZÓ

KEDD:18.00: +KUNDRA LÁSZLÓ, NEJE +STÓGL ANNA ÉS ÖSSZES +HOZZÁTARTOZÓ

SZERDA:18.00: …………………………………….

CSÜTÖRTÖK:   18.00: +SENGEL GYÖRGY 5. ÉVF.

PÉNTEK:18.00: +GRÓF LÁSZLÓ 50. ÉVF.

SZOMBAT: 18.00: A 24 ÓRÁS ENGESZTELŐ SZENTSÉGIMÁDÁST VÉGZŐKÉRT ÉS AZ IMÁT KÉRŐKÉRT

—————————————————————————————-—————————

ÉVKÖZI 30. VASÁRNAP

október 25.

9.00:AZ EGYHÁZ KÖZSÉG OKTÓBERBEN +HÍVEI:

Kiss Károlyné +Rapai Anna (Tem.: 10.1.)

Morvai Józsefné +Zemen Mária (Tem.: 10.7.)

11.00: HÁLÁBÓL 80. SZÜLETÉSNAPON