Mindenszentek ünnepe – 2020. november 1.

Ma 14.00 órakor közös imát mondunk a temető keresztjénél, ezután kerül sor a bejelentett új sírkövek szentelésére.

Holnap, halottak napján, reggel három szentmise lesz a templomban: 7.00-kor, 7.30-kor és 8.00 órakor. A hirdetőtáblán olvasható a halottakért nyerhető búcsúk feltételei!

November 3-tól visszaáll a hétköznapi miserend: reggel 7.00 óra, csütörtök és szombat 18.00 óra.

Megjelent a „Lépcsők” kiadványunk november – decemberi száma.Az újságban a gyermekek számára megtalálható a szokásos karácsonyi rejtvény, buzdítsuk őket a feladatok megoldására!

A Biblia-kör találkozójára, Pető Gábor plébános Úr szeretettel vár minden érdeklődőt a plébániára, november 14-én szombaton 9.00 órára.

Előzetesen hirdetem, hogy november 21-én,Krisztus Király ünnepének előestéjén világméretű szentségimádás lesz. Mivel erre a szombatra esik a 24 órás engesztelő napunk is, a kihelyezett lap szerint csatlakozzunk az otthon végzett imaórákhoz, és kérjük, minél többen vegyenek részt a templomban a délutáni szentségimádáson, amelyet 16.00 órakor kezdünk, és 18.00 órakor fejezünk be. Ennek keretében 17.00-18.00 óráig végezzük a „Jézus Szíve Család” szentóráját.

A jövő évi szentmise szándékokat lehet jegyeztetni a sekrestyében!

A SZENTMISÉK RENDJE NOV. 1.  NOV8.

MINDENSZENTEK ÜNNEPE
november 1.